Misyon & Vizyon

Pak Mühendislik Misyon

Yangın Söndürme Sistemlerinde Ürettiğimiz Ürünler İçin Müşterilerimiz Sektördeki Firmalar Arasında Bizi Tercih Etmiş Olmaları Demek , Bizler İçin Büyük Gurur Kaynağı Anlamına Gelmektedir. Tecrübeli Personel Yapımız ve Sektördeki Yılların Deneyimi İle Satış ve Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz İle Kusursuz Hizmet Vermek Adına Çalışmaktayız. Pak Mühendislik Olan Çalışanlarımız Bizler İçin Önemlidir. Sektörde İşinde Uzman Kişiler İle Çalışmak ve Sürekli Eğitimler İle Bilgimize Bilgi Katmak En Temel Prensiplerimiz Arasında Yer Almaktadır. Bizler İçin İyi Bir İş Demek, İşinde Profesyonel Kişilerin Bir Arada Olduğu ,  En Uygun Koşullarda Çalışma Ortamının Oluşturulması Demektir.

Başarılarımız Çalışanlarımızın Eseridir, Çalışanlarımız Firmamızın Lider Konumda Olmasını Sağlayan En Temel Yapı Taşıdır. Çalışanlarımızın Uzmanlık Alanları ve Bilgi Donanımı Bizleri Sektördeki Rakiplerimiz Arasında Farklı Kılan En Temel Unsuru Teşkil Etmektedir. Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sağlamak İçin Ancak Güçlü Bir Ekip Başarılı Olabilmektedir.

Sektörde Diğer Rakiplerimiz İle Etik Kurallar Çerçevesinde Hizmet Sağlamak. Çalışan Ekip Arkadaşlarımızın Müşterilerimiz İle En İyi İletişimi Sağlaması, Müşterilerimizin Bizlerden Memnun Kalıp, Bizleri Tercih Etmesi, Çalışma Koşullarımız Sektörde Tercih Edilme Sebebimiz Olmuştur.

Bizleri Tercih Eden Müşterilerimize, Pak Mühendislik Ailesi Olarak Bizleri Sektörde Lider Firmalar Arasında Yer Almamızı Sağlayan Tecrübeli Ekip Arkadaşlarımıza Teşekkür Ediyoruz. Güçlü Bir Firma Olarak Nice Nesillere Hizmet Ağımızı Ulaştırmak Dileğiyle…

Pak Mühendislik Vizyon

Firmamız Bünyesindeki Kurumsal Alt Yapımız İle İşinde Uzman Çalışanlarımızın Müşterilerimize Daha Kaliteli ve Profesyonel Çözümler Sunabilmesi Adına, Şirket İçi Eğitimlerimiz ve Kaliteli Ürün ve Kaliteli Hizmet Ağımızı Her Geçen Gün Geliştiriyoruz, Teknolojinin İlerlemesi İle Birlikte Çalışanlarımızın İşlerini Kolaylaştırmak İçin, Gerekli Alt Yapı ve Donanımlar İle Firmamız Hizmet Ağını Her Geçen Gün En Profesyonel Hizmet Sağlayıcı Konuma Getirmek, Alt Yapımızı Her Gün Güncel Tutarak En İyi Hizmeti Sunmak Hedefimizdir.

Müşterilerimizin Hızlı ve Sonuç Odaklı Hizmet Alabilmelerini Sağlamak, Çalışanlarımızın Huzurlu ve Güvenilir Bir Ortamda Üretim Yapmalarını Sağlamak, Mutlu ve İşinde Profesyonel Çözümler Üreten Firma Olarak Sektörde Rakiplerimizin Arasında Yer Almak Bize Gurur Veriyor. Pak Mühendislik Türkiye Başta Olmak Üzere Yurt Dışı Pazarı Takip Ederek, Uluslararası Hizmet Ağı Alt Yapısını Her Geçen Gün Genişletmektedir.

Vizyonumuzun En Temel İlkesi, Prensipli, Kaliteli Ürünler Üreten, Çalışanlarına Değer Vererek, Ekip Halinde Büyümeyi Hedefleyen Bir Yapımızın Olmasıdır. Kontrollü ve Geleceğe Uzun Yıllar Hizmet Verebilecek Firmamız İle Bizlerden Sonra Gelecek Nesillere, Alt Yapısı ve Tecrübesi İle Uzun Ömürlü Bir Marka Bırakmak. Pak Mühendislik En Temel Prensiplerinden Biri Olan KALİTE Anlayışımız, Müşterilerimizin Uzun Ömürlü Ürün Kullanımı ve Firmamızdan Uzun Yıllar Hizmet Alabilmelerini Sağlamaktır.

Yangın Söndürme Sistemlerimiz ve Kalite Politikamız Gereği Müşterilerimizin Bizlerden Aldığı Hizmeti En İyi Şekilde Sunmak En Temel Görevlerimizdendir. Kendimizi Yenilemek ve Her Geçen Gün Müşterilerimiz İçin En Son Teknoloji Ürünlerini Firmamız Bünyesinde Bulundurmak, Müşterilerimize Sunmak Temel Prensiplerimiz Arasında Yer Almaktadır.

Pak Mühendislik Çalışma İlkeleri

 • Firmamız Ürettiği Ürünleri Uluslar Arası Standartlarda Üretmektedir.
 • Yerli Üretici Belgesine Sahip Firma Olarak Amacımız Sektörde Lider Firmalar Arasında Markamızı Uzun Yıllar Gelecek Nesillere Taşımak.
 • Kalite Prensiplerimizden Ödün Vermeden Sektörde En İyi Hizmet, En İyi Ürün, En İyi Servis Ağı İle Markamızı Tercih Edilen Markalar Arasında Öncü Yapmak.
 • Çalışanlarımız ve Ekip Arkadaşlarımız İle Gelişen Teknolojiyi Kullanarak Profesyonel Çözümler Sağlamak.
 • Müşterilerimizin % 100 Müşteri Memnuniyeti Esaslı Çalışmalarımızı Sürekliliği İle Devam Ettirmek.
 • Satış ve Satış Sonrası Servis Ağımız İle Tercih Edilen İlk Firma Ünvanımızı Korumak.
 • Üretim ve Şeffaflık Adına Bilginin Doğru Paylaşımını Sağlamak.
 • Müşteri İlişkilerimiz İle Çözüm Ortaklığı Kurduğumuz Birçok Firmaya En İyi Çözümleri Sunabilmek.
 • Şirket Bünyemizde Geliştirdiğimiz Projelerimizi Gelecek Nesillere ve Müşterilerimizin Hizmetine Sunmak.
 • Profesyonel Ekip Kadromuz İle En İyi Hizmeti Sunmak.
 • Sektörde Rakip Firmalarımız İle Etik Kurallar İçerisinde Rekabet Etmek.
 • Pak Mühendislik Markamızı Uluslararası Bir Marka Haline Getirmek.
 • Pak Mühendislik Olarak Müşterilerimizin Ürettiğimiz Ürünler Hakkında En Doğru Bilgi Akışını Müşterilerimiz İle Paylaşmak.
Pak Mühendislik Uluslararası Alt Yapı ve Çalışmalar

Pak Muhendislik Ailesi Olarak üretim Kapasitemiz ve Ürünlerimizi Her Geçen Gün Son Teknoloji İle Geliştiriyoruz. otomatik Yangın Söndürme Sistemleri İle Sektöre Yön Veren Firmalar Arasında Yer Almak ve Bunun Sorumluluğunda Hareket Etmekteyiz. Sistemlerimiz Akıllı Sistemler İle Donatılıyor, Müşterilerimize Çözümler Sağlıyor.

Servis Ağımız ve Üretim Hattımız, Satış ve Satış Sonrası Servis Ağı Olarak Hizmet Vermektedir. Sektörün Lider Firmaları İle Çalışmak, İhtiyaçları Profesyonel Olarak Karşılamak, Profesyonel Çözümler Üretmek Bizim En Temel Görevlerimizdendir.