product

Hakkımızda


KALİTE POLİTİKAMIZ


PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.. HFC227EA  Gazlı Söndürme Sistemleri ve diğer tüm yangın söndürme sistemlerinin, kurulum, onarım, bakım ve servis işlemlerini yapmaktadır. Binalara kurulacak olan HFC227EA Gazlı Söndürme sistemlerinin tasarım ve uygulaması da yine Pak Mühendislik personelleri tarafından yapılır. Kurulan HFC227EA Gazlı Söndürme Sistemleri mutlaka kontrol altında tutulmalıdır. Pak Mühendislik tarafından kurulumu yapılan, periyodik test ve bakım gerektiren bu sistemler ve cihazlar bina sahibi veya yöneticisi gözetiminde belirli aralıklarda Pak Mühendislik personelleri tarafından test ve bakıma tabi tutulmalıdır. Bakım ve servis işlemleri düzenli olarak yapıldığında sistemlerin sorunsuz çalışması da güvence altına alınır• Müşterilerimizin gereksinim duydukları hizmetlerin aksamaması için, düzenli ve sürekli ihtiyaçlarını etkin ve güvenilir olarak sağlamak. HFC227EA Gazlı Söndürme Sistemleri ve diğer tüm yangın söndürme sistemlerinin kurulumu, bakımları ve servis işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0216 370 08 05 numaralı telefondan ya da info@pakmuhendislik.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz
Yangın söndürme sistemleri bugün çok gelişmiş bir teknolojiye sahiptir ve sürekli olarak da bu teknoloji geliştirilmeye devam etmektedir. Bu teknolojiler içerisinde klasikleşmiş olan hangisidir derseniz Karbondioksit gazlı yangın söndürme sistemlerini örnek olarak gösterebiliriz. Bu sistemler en çok kullanılan olmakla birlikte etkili sonuçlar ortaya çıkarırlar. Peki, neden bu kadar fazla tercih ediliyor derseniz onu da şöyle açıklayalım ki yangına çok hızlı bir şekilde müdahale olanağı sağlıyor. Uygulama yapıldığı andan itibaren yangını durdururken sizinde mal kaybı yaşamamanızın önüne geçilmiş oluyor. Sonuçta yangın beklenmeyen doğal bir afettir ve sizin mutlaka ihtimale karşı önlem almanız gerekir.
• Yangın söndürme sistemleri  %100 yerli kendi üretimimiz Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumuna da gerçekleştiriyoruz.
• Yapılarda kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.
• Takım ruhu çalışma prensiplerimizin temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden, yapılabilecek en ufak işçilik, üretim hatası tüm firmaya ait olacağı gibi, sağladığımız başarılarda da tüm çalışanlarımızı pay sahibi olarak görmek ve takım ruhunu tüm seviyelerde hissettirmek, geliştirmekle sorumludur.


          GENEL MÜDÜR
BAYRAM PAK
Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri:
Binalardaki yangın riskini önleme ve yangını bertaraf etmek amacıyla kullanılan Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri; mükemmel derecede başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Maddi değeri büyük veya para ile değer biçilemeyen ortamların veya eşyaların belli kayıplara neden olan ve çalışanların can güvenliğini ciddi şekilde tehdit eden yangınların daha büyük zararlara yol açmasını önlemek, gazlı yangın söndürme sistemlerinin genel amacıdır.

Gazlı yangın söndürme sistemleri hfc227ea söndürme sistemleri,fk5-1-12 gazlı söndürme sistemleri, Co2 (Karbondioksit) gazlı söndürme sistemleri, IG55 (ARGON-Inert) gazlı yangın söndürme sistemleri, Pano içi (Mikro) gazlı söndürme sistemleri, Davlumbaz Yangın söndürme sistemleri, Aerosol gazlı söndürme sistemleri; isimli gazların etkin şekilde kullanıldığı ve etkili şekilde söndürücü özelliğe sahip sistemlerdir. Tam Otomatik sistem olduğundan insan müdahalesine gerek kalmadan devreye girdiğinden daha büyük alanların korunması mümkündür.

Yangınların daha hızlı bir şekilde söndürülmesinin yanı sıra yine aynı hızda kontrollü şekilde soğutulması, gazlı söndürme sisteminin faydalarından birisidir. Riskli yangının yeniden alevlenme ihtimali ortadan kalkmaktadır.

Kurulum maliyetlerinin büyük alanlar için oldukça düşük olması da gazlı yangın söndürme sisteminin önemli avantajlarından bir kaçıdır. Gazlı söndürme sistemlerinin düzenli bir şekilde yıllık bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Kullanılan gazların yeniden dolum fiyatının uygunluğu ve kullanım kolaylığı diğer avantajları arasında sayılabilir.

Kamu kurum ve kuruluşları ile büyük işletmelerin ihale süreçlerinde oluşturdukları teknik şartnameler, yangın firması ile alım yapacak kuruluş arasındaki akitlerden biridir. Şartnamelere uyulmaması durumunda alımın iptal edilmesi söz konusu olmaktadır.
Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri Bakımı:
Gazlı söndürme sistemlerinin bakımı konusunda yetkili firma ile yapacağınız düzenli kontrat ile sistemlerinizin teknik bakımı periyodik olarak yapılmaktadır. Genel basıncın kontrol edilmesi, dolum yapılması ve teknik problemlerin giderilmesi ilgili sözleşme ile yapılmaktadır. Yetkili firmaların TS 13345 Hizmet Yeri Yeterlilik belgesinin olması gerekmektedir.
Otomatik gazlı söndürme sistemlerinin vazgeçilmez işlemlerinden biri olan düzenli bakım sayesinde sitemin işlerliği ve acil durumlarda problemsiz çalışması sürdürülebilir hale getirilmektedir.

Gazlı Söndürme Sistemi Fiyatları;
Gazlı söndürme sistemi fiyatları konusunda firmamızın piyasa koşullarına göre yerli üretim ürünleri ile müşterilerimize hizmet vermektedir. İthal sitemlere göre ürün fiyatlarımız daha uygundur. Ürünlerin stokdan teslimi ve hem yedek parçaların hem montaj ve bakım hizmetinin uygun fiyatlarla sunulması, yangın söndürme sistemine ayrılan bütçenin karşılığını fazlasıyla vermektedir. Büyük maliyetli yatırımların makul fiyatlara sahip söndürme sistemleriyle korunması işletmenin genel bütçesi açısından da önemlidir. Bu yüzden yangın firması olarak sizlere en uygun fiyatları sunmak için çaba gösteriyoruz. Kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışıyoruz.


hfc227ea Gazlı Söndürme Sistemleri Bakımı,fk5-1-12 Gazlı Söndürme Sistemleri Faydaları,argon(IG55-inert) Gazlı Söndürme Sistemleri Fiyat,Gazlı Söndürme Sistemleri istanbul,Gazlı Söndürme Sistemleri,Gazlı Söndürme Sistemleri TEKNİK ŞARTNAMESİ,Gazlı Söndürme Sistemleri Fiyatları,Fm200 Tüpü,Gazlı Söndürme Sisteminin Faydaları


Gazlı Söndürme Sistemleri Kullanım Alanları:

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) odalarında
Bilgisayar, sunucu (Server), kontrol odalarında
Türbinlerde (Hes, Termik Santral, Rüzgâr Türbinlerinde)
Trafolarda
Elektrik dağıtım pano odalarında
Jeneratör, kompresör, havalandırma ünitelerinde,
Kablo Galerilerinde
Doğalgaz dağıtım istasyonlarında
Yüzer ve sabit platformlarda
Gemilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Bilgi işlem odaları ve merkezleri
Ana kumanda ve kontrol merkezleri
Otomasyon merkezleri
Sanat galerileri, arşiv ve müzelerde ve müzeler
Kütüphaneler
Laboratuvar ve araştırma - geliştirme merkezleri
Telefon santralleri
Tıbbi malzeme depoları

Uluslararası standartlara uygun olarak geleceğinizi güven altına alan PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. dünya kalitesinde müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile ilerlemeye devam etmektedir. Pak Mühendislik olarak Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri alanında vermiş olduğu etkili ve güçlü hizmetler ile başarısına başarı katarak hızla büyümeye devam ediyor.

Firmamızın çalışanları tecrübeli, genç, dinamik ve aktif olan ve sektöründe birinci sıraya sahip bir firmadır. Sizde ilgili ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.