Kurumsal

Şirket Profili

PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  Kurulduğu Günden Bugüne Birçok Kurumsal Firmanın Otomatik Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri İle Kurulum ve Alt Yapı Projelerinde Birçok Başarılı İşlere İmza Atmıştır. Profesyonellik Gerektiren Yangın Söndürme Sistemleri Tecrübeli Personeli, Yılların Deneyimi İle Buluşmuş ve Firmalar İçin Büyük Alt Yapıların Oluşturulmasında Çözüm Ortaklığı Yaparak Başarılı Projeler Geliştirmiştir.

Genç Dinamik Kadrosu, Tecrübeli Personelleri, Türkiye Geneli Servis Ağı Hizmeti İle Müşterilerinin Memnuniyeti İçin Yıllardır Sektörde Hizmet Vermektedir. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ederek, Kendi Bünyesinde Üretimini Gerçekleştirdiği Ürünlerini En Son Teknolojiyi Kullanarak Müşterlerine Sunan Firmamız Türkiye Genelinde Birçok Tanınmış Kurumsal Markalara Hizmet Vermiş Bulunmaktadır.

Pak Mühendislik Ailesi Olarak Yangın Söndürme Sistemleri Sektöründe, Firmamızın Satışını Yaptığı Fm200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri, Karbondioksit(CO2) Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, İnert Argon Gazlı Söndürme, Pano İçi Yangın Söndürme Sistemleri, İmalatı ve Üretimi Kendi Bünyesinde Bulunmaktadır. Üretici Firma Olmanın Avantajlarını Müşterileri İle Paylaşan PAK MÜHENDİSLİK Hızlı Çözümler Sunan ve Hızlı Servis Ağı İle En İyi Hizmeti Veren Firmalar Arasında Yer Almaktadır. Türkiye’de İmalatçı ve Yerli Üretim Belgesine Sahip Az Kuruluşlardan Bir Tanesidir.

Üretim Sürecinde Kalite ve Güvenilir Ürün Üretimi, Profesyonel Çözüm Sunan Dinamik Çalışan Sistemler, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri İle İlgili En Son Teknoloji Alt Yapısını Kullanarak En İyi Çözümleri Sunan PAK MÜHENDİSLİK Ailesi İçin Müşterilerinin Memnuniyeti En Önemli Unsurlar Arasında Yer Almaktadır.

Türkiye’de Kurumsal Markalı Firmalara Uluslar Arası Ürün Kalitemiz İle Hizmet Vermekteyiz.Yangın Söndürme Sistemlerimiz Restaurant, Otel, Kolejler, Okullar, Yurtlar, Teknoloji Mağazaları, Data Center, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Bankalar vb. Sektörde Hizmet Veren Tüm Kuruluşlara Hizmet Vermekteyiz.

Endüstriyel Mutfak Yangın Söndürme Sistemleri

Birçok Markanın Mutfağında Biz Varız

Restaurant, Otel ve Cafeler de Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemlerimiz İle Hizmetinizdeyiz. Otomatik Gazlı Yangın Söndürme Sistemlerimiz Kurumların Risklerini Azaltarak Firmalara Çözüm Sağlamaktadır. Yangın Riski Oluşturan Mutfak ve Değerli Evrak ve Malzemelerin Bulunduğu Alanlarda Sistemlerimiz Oluşabilecek Yangına Karşı Hızlı Müdahale Çözümleri Sunuyor.

Pak Muhendislik Hakkında

YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Kalitemizin En İyi Göstergesi ;
* Yerli Üretimlerimizin En Son Teknoloji İle Kurumsal Markalar İle Buluşamasını Sağlamak.
* Üretimlerimizdeki En Üst Düzey Kaliteli Ürün Kullanımı İle Uzun Ömürlü Ürünler Geliştirmek.
* Hızlı Servis Ağı ve Profesyonel Çözümler Üretmek.
* Tecrübeyi Teknoloji İle Buluşturarak Akıllı Sistemler Geliştirmek.
* %100 Müşteri Memnuniyetine Esaslı Çalışmalar Üretmek.

Firmamız Olarak Bizlerle Bugüne Kadar Çalışan Kurumsal Markalarımız ve Bizleri Sektörde Destekleyen Tüm Firmalara Teşekkür Ediyoruz. Bizlerle Çalışmak İsteyen Firmalar İçin , Bizleri Tanımanız ve Üretimlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Sizleri de Ziyaret Etmek İsteriz.

”Beraber Çalışmak Dileğiyle ”
PAK MÜHENDİSLİK

Data Center İçin Profesyonel Uygulama

data-center-yangin-sondurme-sistemleri

Pak Mühendislik Olarak Fm200 (heptafluorapropane) gazlı yangın söndürme sistemleri,  ile Data Center , Arşiv Odaları Bankalar Vb. Alanlarda Profesyonel Yangın Söndürme Sistemlerinin Kurulması Konusunda Uzmanlaşmış Bir Firma Olarak Hizmet Vermekteyiz. Kayıpların En Aza İndirildiği Fm200 (heptafluorapropane) gazlı yangın söndürme sistemleri İle Profesyonel Çözümler Sağlıyoruz.