Kalite Politikası

Anasayfa » Kalite Politikası

Müşterimize en üst düzeyde değerler yaratmak ve bu doğrultuda Otomatik Gazlı Yangın Söndürme sistemleri ve Ekipmanlarının üretimini, satışını ve bakımını yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak hedefimizdir.

Birincil ve ikincil mevzuat şartlarına uymak koşuluyla, Genel Müdürümüzün gözetim ve denetimi altında uluslararası kabul gören üretim ve pazarlama şartlarına uygun alt yapı ve teknoloji kullanarak üretim yapmak temel amacımızdır. ISO9001:2015 standardına inanan yönetimin idaresi altında, tedarikçilerimizle iş birliği içinde olarak çalışanlarımızın memnuniyeti ve geliştirilmesinin ilk sıralarda olması gerektiği bilinciyle, proses bazlı olarak kurulan ve proseslerin etkileşimi ile hayat bulan; bu prosesleri gerekli verileri toplayıp, izleyip, ölçebilen ve gerekli kararları vererek kalite yönetim sistemimizin devamlılığını sağlamak ve sürekli iyileştirmelerle geliştirerek gerçeklere dayalı karar vermenin sağlanması ve bu politikanın kuruluş içerisinde her kademede çalışanımızın öğrenmesi için gerekli önlemlerin alınması ve Tüm çalışanlarımızın ISG yönetmeliğine uygun bir şekilde çalışmaları Pak Yangın Söndürme Sistemleri ve Mühendislik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti çalışanlarının sorumluluğudur.

Çevreye karşı göstereceğimiz her türlü özen bizim ve bizden sonra gelecek olan nesillerin daha rahat bir dünyada yaşamasına gösterilmiş bir duyarlılıktır.  Çevreye olan duyarlılığımız gelişen teknoloji ile birlikte atık çöp miktarını azaltmaya yönelik, üretim aşamasında ortaya çıkan tüm atıkları çevreden azaltıp, ürün israfını önleyerek sürdürülebilir bir geri dönüşümün önemini kazandırarak çevre koruma politikalarını destekleriz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: